Event Firmowy

     Gwarantujemy Państwu zastrzyk niezapomnianych emocji i wspaniałą zabawę. Zdecydowanie stawiamy na działanie i akcję podczas organizacji i realizacji imprez.

     Zapewniamy Gościom spędzenie ciekawego i pełnego atrakcji spotkania. Na życzenie gości możemy przygotować różnego rodzaju atrakcje, od zabawy tanecznej, poprzez występy artystyczne, przejażdżki bryczką oraz wiele innych.

     Na terenie Karczmy „Malowany Zapiecek” znajduje się Afor Adventure Park (www.aforadventure.pl). to miejsce, które oferuje wspaniały kontakt z naturą. W sąsiedztwie Karczmy znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy AFOR (www.afor.pl), który dysponuje 76 miejscami noclegowymi oraz 3 salami konferencyjnymi. To idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji. 

files/content/Borkow Malowany Zapiecek (3).jpg

files/content/Borkow Malowany Zapiecek (1).jpg files/content/galeria/10_MG_4225_Borkow_fot_K_Peczalski.jpg

files/content/Borkow Malowany Zapiecek (4).jpg files/content/Borkow Malowany Zapiecek (2).JPG

files/content/1.jpg files/content/10.jpgfiles/content/galeria_mini/Malowany Zapiecek Borkow AFOR (9).jpg files/content/galeria_mini/20170609_124439.jpg

files/content/galeria_mini/Malowany Zapiecek Borkow AFOR (8).jpg files/content/catering/download/Malowany Zapiecek (1).jpg